Unsplashed background img 1
Lednicko-valtický areál

Odlety jsou standardně plánovány z Velkých Bílovic či okolí a jsou pro ně obecně využívány 2 tratě.

1) Vyhlídka okolo Velkých Bílovic, kde můžete vidět krásy Bílovských vinohradů, známou kapličku Na Hradišťku a obec Velkých Bílovic, tahle vyhlídka trvá zhruba 7 minut a je v nabídce za 750 Kč.

2) Další variantou je Lednicko - Valtický areál, kde je opět odlet z Velkých Bílovic a po cestě uvidíte Janův hrad, Minaret, Lednický park a zámek, Apollonův chrám a mnoho dalšího. Vyhlídka trvá zhruba 15 minut a cena je stanovena na 1500 Kč za osobu.

Unsplashed background img 2
Brno

Pro lety z Brna je nespočet možností, od standardních 15 minut, až po několika hodinové lety, zde je úkázka některých možností.

1) Vyhlídkový let nad Brno a blízké okolí. Jedná se o zhruba 15 minutový let nad Brno, kde můžete vidět střed města a dominanty Brna jako Špilberk, Petrov, Kraví Horu, Brněnské výstaviště a další. 15 minutová varianta je nabízena za 1500 Kč na osobu, v případě většího okruhu i s okolím města a například i průletem kolem Masarykova okruhu, Brněnské přehrady poletíte zhruba 25 minut, zde je cena stanovena na 2300 Kč za osobu.

2) Další vhodnou variantou pro let z Brna je návštěva Pálavy a novomlýnských nádrží, zde poletíte zhruba 35 minut a let je v nabídce za 3000 Kč na osobu.

Unsplashed background img 3
Kunovice

Nabízené lety z Kunovic můžou být uzpůsobeny individuálním potřebám v případě zakoupení "celého vrtulníku" (3 osoby).

1) Vyhlídkový let na Buchlov, po vzletu z kunovského letiště se vydáme směrem na západ a přes obec Boršice doletíme, až k hradu Buchlov, který budete mít šanci vyfotit. Let je v trvání cca 15 minut a cena za osobu je stanovena na 1500 Kč.

2) Vyhlídkový let nad Uherské Hradiště, oblétneme město Uherské Hradiště s krásným výhledem na řeku Moravu, tento let zabere zhruba 12 minut a cena za osobu je 1300 Kč.

Unsplashed background img 3